ACC® Long 600 mg na vlhký kašel s příjemným ostružinovým aroma. Díky svému trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky. Stačí jedna šumivá tableta denně. Uleví od kašle díky rychlému nástupu účinku. Pro dospělé a dospívající starší 14 let.
Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jedné šumivé tabletě.
Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, mannitol, laktóza, kyselina askorbová, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, ostružinové aroma.
ACC® Long 600 mg šumivé tablety je volně prodejný léčivý přípravek na vlhký kašel k vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Přípravek ACC LONG obsahuje sodík a laktózu. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů.
LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.
ACC® Long se používá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem jako je chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice.
Na doporučení lékaře se ACC® Long užívá také u chronických onemocnění dýchacích cest (chronický zánět průdušek nebo průdušnice, průduškové astma, zánět průdušinek, cystická fibróza, bronchiektázie).
Přípravek ACC® Long je vhodný pro dospělé a dospívající starší 14 let.
Užívá se pouze jedna šumivá tableta 1x denně (odpovídá 600 mg acetylcysteinu).
Šumivé tablety se užívají nejlépe po jídle, rozpuštěné ve vodě, nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety.
Doporučujeme užívat před 16. hodinou, aby mohly být hleny v průběhu dne uvolněny a vykašlány. Pokud se přípravek užije večer, může dojít k narušení spánku během noci nebo v časných ranních hodinách kvůli zvýšené potřebě vykašlávat.
Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.
Kód produktu: 84030855002498
Značka: ACC
SUKL kód: 57395
Farmakoterapeutická skupina: Expectorancia
EAN 4030855002498
Kategorie: Kašel
Typ výdeje Léčivý přípravek