ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY

ASPIRIN 500 MG OBALENÉ TABLETY - TBL OBD 20X500MG

Účinná pomoc od bolesti a horečky. Aspirin pro rychlou úlevu od bolestí různého původu (např. bolesti hlavy, zad). Aspirin pomáhá snižovat horečku.

Na objednávku

144,00 Kč
ks
Popis
Hodnocení
Popis

Používá se k symptomatické léčbě horečky anebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů. Obsažená kyselina acetylsalicylová je jednou z nejznámějších léčivých látek určených k úlevě od bolesti, zánětu a horečky.

Složení

Léčivou látkou je acidum ascorbicum 1,00 g v jedné šumivé tabletě.
Dalšími pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný, karnaubský vosk, hypromelosa, zinkum-stearát.

Použití

Aspirin 500 mg neužívejte, pokud jste alergičtí na jakoukoliv složku přípravku, trpíte zvýšenou krvácivosti, žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy. Před užitím přípravku Aspirin 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud současně užíváte léky, které snižují srážení krve. Uchovávejte mimo dosah dětí!
Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Starší pacienti od 65 let užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 4 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let (vážící 40-50 kg) užívají 1 tabletu dle potřeby opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Maximální denní dávka je 6 tablet. Bez porady s lékařem neužívejte tento přípravek déle než 3 dny (proti horečce) a 3-4 dny (proti bolesti).

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry

Kód produktu: 8590322002889
Značka: Aspirin
SUKL kód: 188202
Farmakoterapeutická skupina: Analgetika, antipyretika
EAN 8590322002889
Kategorie: Horečka, bolest
Typ výdeje Léčivý přípravek

Příbalový leták
0,00 / 0 hlasů
Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.