ASPIRIN C

ASPIRIN C - TBL EFF 20

Přípravek působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro vaši obranyschopnost.

Skladem

280,00 Kč
ks
Popis
Hodnocení
Popis

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek Aspirin C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety Aspirin C jsou určeny pro dospělé a dospívající od 16 let.

Složení

Léčivé látky: acidum acetylsalicylicum 400 mg a acidum ascorbicum 240 mg v jedné šumivé tabletě.
Pomocné látky: dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

Použití

Přípravek není určen pro děti do 9 let. Děti a dospívající od 9 do 16 let smí užívat kyselinu acetylsalicylovou pouze po doporučení lékařem. Neužívejte Aspirin C, pokud jste alergičtí na jakoukoliv složku přípravku, trpíte zvýšenou krvácivosti, žaludečními nebo dvanácterníkovými vředy. Před užitím přípravku Aspirin C se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud současně užíváte léky, které snižují srážení krve. Ženy v první a druhé třetině těhotenství a během kojení užívají Aspirin C pouze po poradě s lékařem. Přípravek nesmí užívat ženy v poslední třetině těhotenství. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při zánětlivém kloubním onemocnění. Uchovávejte mimo dosah dětí!
Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 šumivé tablety dle potřeby v časovém odstupu 4-8 hodin, obvykle 6 šumivých tablet denně. Maximální denní dávka je 10 šumivých tablet. Šumivou tabletu rozpusťte ve sklenici vody a vypijte. Neužívejte nalačno. Bez doporučení lékaře neužívejte déle než 3-5 dní. O vhodnosti současného užívání přípravku Aspirin C s jinými přípravky proti bolesti, zánětu nebo nachlazení se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry

Kód produktu: 8590322000441
Značka: Aspirin
SUKL kód: 46214
Farmakoterapeutická skupina: Jiná analgetika a antipyretika
EAN 8590322000441
Kategorie: Migréna a bolest hlavy
Typ výdeje Léčivý přípravek

Příbalový leták
0,00 / 0 hlasů
Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.