COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON

COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON - 750MG/10MG/60MG POR PLV SOL SCC 14

Už jeden šálek přináší znatelnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení.

Skladem

285,00 Kč
ks
Popis
Hodnocení
Popis

Odstraňuje příznaky chřipky a nachlazení. Díky paracetamolu snižuje horečku, odstraňuje bolest hlavy, bolest v krku. S přídavkem léčivé látky na uvolnění ucpaného nosu a s vitaminem C.

Složení

Léčivými látkami jsou Paracetamolum 750 mg, phenylephrini hydrochloridum 10 mg a acidum ascorbicum 60 mg.
Pomocnými látkami jsou sacharóza, kyselina citronová, sodná sůl sacharinu, dihydrát natrium-citrátu, chinolinová žluť, citronové aroma v prášku. Sáček obsahuje 135 mg sodíku a 2,9 g sacharózy.

Použití

Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
1 sáček až 4× denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vysypte obsah sáčku do sklenice a přelijte velmi horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, případně dolít studenou vodou. Teplý nápoj vypijte.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry

Kód produktu: 8594060894959
Značka: Coldrex
SUKL kód: 209709
Farmakoterapeutická skupina: Analgetika, antipyretika
EAN 8594060894959
Kategorie: Na chřipku a nachlazení
Typ výdeje Léčivý přípravek

Příbalový leták
0,00 / 0 hlasů
Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.