Dexoket 25 mg je lék proti bolesti. Působí proti mírné až středně silné bolesti, např. bolest svalů, kloubů a zubů. Dále se přípravek užívá při menstruačních bolestech. Dexoket 25 ve formě granulí je určen pro dospělé.
Léčivou látkou je dexketoprofenum (ve formě dexketoprofenum trometamoli) 25 mg v jednom sáčku.
Pomocnými látkami jsou amonium-glycyrrhizát, neohesperidin-dihydrochalkon, chinolinová žluť (E104), citronové aroma, sacharóza.
Není určeno pro děti a dospívající. Přípravek obsahuje sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.
LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.
Dospělí užívají obvykle jeden sáček každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 sáčky denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody a ihned vypijte. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Neužívejte déle než 4 dny bez porady s lékařem. Potřebujete-li ulevit bolesti rychleji, užijte sáčky nalačno (nejméně 15 minut před jídlem).
Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.
Kód produktu: 4013054024751
Značka: Dexoket
SUKL kód: 171522
Farmakoterapeutická skupina: analgetika
EAN 4013054024751
Kategorie: Bolest
Typ výdeje Léčivý přípravek