IBUPROFEN ANEOS

IBUPROFEN ANEOS - 400MG TBL FLM 100

Léčivý přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofenum, která působí proti zánětu, bolesti a horečce.

Skladem

199,00 Kč
ks
Popis
Hodnocení
Popis

Ibuprofen je indikován k symptomatické léčbě zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění jako je např. revmatoidní artritida nebo osteoartróza. Používá se při distorzi kloubů a zhmoždění pohybového aparátu. Jako analgetikum-antipyretikum při horečnatých stavech a zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích, dále při bolestech zad, bolestech hlavy, bolestech zubů a bolestivé menstruaci.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné tabletě.
Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: roubovaný kopolymer makrogolu a polyvinylalkoholu, mastek, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110), glycerolmonooktanodekanoát typ I, částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol.

Použití

Přípravek obsahuje azobarvivo hlinitý lak oranžové žluti (E110), které může způsobit alergické reakce. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.
Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 1 potahovanou tabletu 3x denně s odstupem minimálně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den. Pokud se bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

Prosím, čtěte pečlivě příbalový leták.

Parametry

Kód produktu: 8594211600088
Značka: Ibuprofen
SUKL kód: 267643
Farmakoterapeutická skupina: nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva
EAN 8594211600088
Kategorie: Bolest
Typ výdeje Léčivý přípravek

Příbalový leták
0,00 / 0 hlasů
Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.